Информатор Tech

Интернет

TIM 2019: хто був і про що говорили

Щороку конференцій стає все більше, їхні теми все більш різноманітні, а спікери з’їжджаються з усього світу. Та є й ті виставки, які відбуваються періодично, а також мають власну аудиторію. 

Информатор Tech побував на TIM: Telecom, IT, Media, послухав обговорення актуальних тем, поспілкувався зі спікерами і готовий розповісти більше. 

Почнемо з того, що захід відбувався в приміщенні готелю Хрещатик в самому центрі Києва, що стало ідеальною локацією для міжнародних гостей, які завітали на конференцію. Місця було небагато, але достатньо для того, щоб роздивитись усі бренди та партнерів. Ми помітили багатьох високопосадовців та представників великих компаній, які приїхали поділитись своїм досвідом. Спікери із задоволенням спілкувались з гостями і поза пленарним часом. 

Спікерів було багато. Навіть ДУЖЕ багато, що робить цю виставку в рази крутішою

Спікерів було багато. Навіть ДУЖЕ багато, що робить цю виставку в рази крутішою

Сергій Братусьов, представник Google Україна

Сергій Братусьов, представник Google Україна

Розповімо, що саме обговорювали експерти. В першу чергу, це була “Держава в смартфоні” — тема, яка зараз на піку своєї популярності. Спікери проговорювали всі “за” і “проти” такої системи, а також допоміжні рішення нововведення. Також спілкувались про свободу слова та інформаційну безпеку, намагались віднайти баланс між цими феноменами.

Анатолій Фроленков, організатор TIM 2019

Анатолій Фроленков, організатор TIM 2019

Велику частину конференції віддали під обговорення 4G та 5G в Україні, його поширення та майбутнє. Дійшли до того, що перед запуском 5G варто налагодити всю систему LTE і поширити її більш, ніж на 90% території Україні. Однак експерти переконані, що п’яте покоління мобільного зв’язку все ж з’явиться на теренах нашої держави. А відбудеться це навіть швидше, ніж прогнозують закордонні експерти. 

Бажаючих послухати світових спікерів було багато - сидячих місць не було взагалі

Бажаючих послухати світових спікерів було багато — сидячих місць не було взагалі

Також спілкувались про медіа. Визначали головні цілі каналів, вподобання глядачів, методи завоювання аудиторії і сучасні кейси заохочення людей до телебачення. Не забули й про нові моделі платного та інтернет-телебачення, яке вже “наступає на п’яти” супутниковому. 

Информатор Tech став медіа партнером заходу

Информатор Tech став медіа партнером заходу

Одна з найбільших медіа груп Україні Starlightmedia представляла свій стенд та продукти виробництва

Одна з найбільших медіа груп Україні Starlightmedia представляла свій стенд та продукти виробництва

Наш фотограф та оператор Макс любить і презентації знімати, і себе показати :)

Наш фотограф та оператор Макс любить і презентації знімати, і себе показати 🙂

Загалом конференція пройшла більш, ніж вдало. Сотні глядачів із захопленням нотували думки спікерів, погоджували або навпаки, ставали в опозицію їхньої думки. Однак висновок один — такі заходи розвивають українців, збільшують коло зору, знайомств та думок.

До речі, ми досить часто буваємо на різних презентаціях та конференціях. Нещодавно відвідали IT-конференцію ITEM Dnipro Global 2019, про яку розповіли детально в цьому матеріалі. Також побували на CEE та CEE Games 2019, де ми розважились та працювали водночас.

Дізнатися ще більше актуальних новин зі світу технологій та ігор, а також обговорити їх можна в нашому Telegram-каналі і на сторінках в Facebook та Instagram.

Ляна Ковальчук

Фото, відео Макс Торпан

загрузка...
Наверх